• Wpisów: 1133
  • Średnio co: 1 dzień
  • Ostatni wpis: 9 dni temu, 15:55
  • Licznik odwiedzin: 54 434 / 1734 dni
 
dzus
 
Właśnie jestem po przejrzeniu moich postów z roku poprzedniego- boże Dzus jaką ty jesteś chodzącą depresją XD
Witam państwa.
Mamy 2018 rok (wow dzus dobry start) chce się wam czymś pochwalić
...
Przeżyłam 2016 i 2017 rok!! Najgorsze chwile mojego życia tak po prostu minęły
I nie
Nie chce tutaj mówić coś typu "Nowy rok, nowa ja" (ble)
Chce tylko powiedzieć, że....pierwszy raz w życiu czuje, że ten rok będzie dobry? Nie boję się?
Chociaż oczywiście żeby was nie okłamać jestem teraz jedną małą kulką nerwów. Ciągle mam zmiany nastrojów ale to dlatego, że za kimś bardzo tęsknie. Ale nie licząc moich płaczów i smutków z tęsknoty i stresu szkołą (XD) to naprawdę w głębi duszy czuję, że to będzie dobry rok. Nadzieje warto mieć prawda?
Ciągle zastanawiam się nad postanowieniem noworocznym. Nie chciałabym żeby to było takie jedne oczywiste postanowienie. Z tego co pamiętam rok temu miałam "znaleźć miłość" a w tym roku?
Marzy mi się robienie rzeczy których nigdy nie robiłam a bardzo chciałam. Chciałabym podróżować więcej najlepiej gdzieś byle gdzie na kilka dni pod namiot z kimś kogo bardzo lubię. Chciałabym starać się tak jak mogę ale jednak przestać być takim leniuszkiem. Chciałabym umieć bardziej opanowywać swoje emocje takie jak gniew... chciałabym bardziej okazywać miłość bliskim. Chciałabym zdać do następnej klasy (XD), chciałabym żeby w końcu ten rok był przynajmniej spokojny i do zaakceptowania...
Mam nadzieję, że będę częściej spotykać się z moimi przyjaciółmi Hivlim i Glass i z moją kochaną Volpi- tęsknie i chyba zacznę odliczać do spotkania.
Chce zapamiętać ten rok jako dobry rok mojego życia. Rozpoczęłam go dobrze (o tym może inny wpis kiedyś) i świadomość, że będzie dobry trzyma się we mnie.
Also... za pół roku będę pełnoletnia. Ten fakt mnie przeraża. Przeraża mnie też wizja zrobienia domówki (XD) nawet jeśli będzie na niej max Glass, Hivli, Madzia i Volpi lub tylko Glass i Hivli bo Volpi może przyjedzie kiedy indziej..XD Nie jestem typem imprezowiczki ale myślę, że Hivliemu i Glass może spodobać się wizja osiemnastki z pizzą i jakąś smutną wareczką...? mam nadzieje XD
Do urodzin też jeszcze troszeczkę także oswoję ich z myślą "piżama party" z naszywką "osiemnastka Dzus" XD
26637693_878851622278294_720650609_n - Kopia.jpg

A na zakończenie wpisu moja Carm jako naleśnik który właśnie pomagał mi z nauką historii (nie przeczytałam nawet do końca jednego tematu bo rozproszyła mnie chęć kupowania już biletów do Volpi...ech cała ja XD)
Zdjęcie trochę ucięłam żeby nie było widać mojego syfu...
Moje skryte wewnętrznie postanowienie noworoczne pod przykrywką "starania się na moje możliwości" to właśnie zaczęcie się uczyć...trzymajcie kciuki bo z tym będzie najtrudniej XD

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego